facebook

+36 70 636 7676

 

Rajzpályázatunk helyezettjei

„Száll a madár ágrul, ágra
Száll az ének szájrul, szájra!”

című rajzpályázatunk helyezettjei

 

Óvodás korcsoport, 7 év alattiak kategória

  • I. helyezést ért el:

Diószeghy Annamária

Fortólóczki Sára

  • II. helyezést ért el:

Nemes Barnabás

Ritz Levente

  • III. helyezést ért el:

Vietorisz Réka

Fortolóczki Júlia

Kalmanovits Luca

Különdíjban részesült:

Faragó Tóth Vince

Rezessy Berta

Horváth Lilla Kata

Humayer Bence

Kerekes Deák Dlama

Kiss Anna Sári

Anshau Anna

Varga Szófia

Németh Karolina Anna

Molnár Dávid

 

osztályos korcsoport, 7-8 éves kategória

  • I. helyezést ért el:

Horváth Renáta

  • II. helyezést ért el:

Kálmán Bálint

Pénzes Attila

Tóth Benedek

  • III. helyezést ért el:

Ágoston Leila

Hidasi Gabriella

Harmati Diána

Különdíjban részesült:

Laszip Jácint

Bogáti Margaréta

 

Osztályos korcsoport 8-9 éves kategória

  • I. helyezést ért el:

Bödös Dániel

  • II. helyezést értek el:

Barsi-Tóth Emília

Pordán Álmos

Lendvai Hanna

Nagy Szofi

  • III. helyezést ért el:

Szabó Bíborka

Különdíjban részesült:

Korom-Vellás Réka

 

Osztályos korcsoport, 9-10 éves kategória

  • helyezést ért el:

Márta Virág

Takács Nóra

  • I. helyezést ért el:

Boros Dávid

Reichard Laura

  • II. helyezést ért el:

Bogáti Kamilla

Habát László

 

Osztályos Korcsoport 10 éves kategória

  • I. helyezést ért el:

Morvai Emese

Osztályos korcsoport 11 éves kategória

  • I. helyezést ért el:

Klement Helka

Szűcs Máté

  • II. helyezést ért el:

Galgóczi Levente

Fülöp Eszter

  • III. helyezést ért el:

Zsigmond Ákos

 

Osztályos korcsoport 12éves kategória

  • I. helyezést ért el:

Závada János

  • II. helyezést ért el:

Varga Levente

Varga Péter

  • III. helyezést ért el:

Fazekas Kata

Nagy Sarolta

Szentannai Laura

 

osztáyos korcsoport 13 éves kategória

  • I. helyezést ért el:

Bercsényi Fanny

  • II. helyezést ért el:

Czivinger Adriána

osztályos korcsoport 14 éves kategória

  • I. helyezést ért el :

Csáky Rebeka

Knap Tímea

  • II. helyezést ért el:

Nyírő Péter

Pesze Alexandra

 

GRATULÁLUNK!

 

Díjak:

I. helyezés:

korosztályonként kéthetes nyári tábor, melyet a díjazott választhat ki a MOA Suli által szervezett - angolos, kézműves, sportos, zenés tematikájú táborok közül

 

II. helyezés:

korosztályonként egyhetes nyári tábor, melyet a díjazott választhat ki a MOA Suli által szervezett - angolos, kézműves, sportos, zenés tematikájú táborok közül

 

III. helyezés:

 

A díjazottak kézműves foglalkozásainkból választhatnak.

 

Különdíj:

A díjazottak tárgynyereményben részesülnek.

 

Minden résztvevőnknek díszes emléklappal köszönjük meg a szebbnél szebb rajzokat, festményeket.

 

(A táborokról és kézműves foglalkozásokról bővebb tájékoztatás hamarosan a MOA Magán Általános Iskola honlapján olvasható. Az ünnepélyes Díjátadó Gála a Csillaghegyi Közösségi Házban kerül megrendezésre 2016. 05. 28-án, szombaton. Ugyanitt a Művelődési Házzal közösen kiállítást szervezünk a beérkezett pályamunkákból.)